Köyümüz Yerel Basında

muhtar röportaj2

Köyümüz yerel basında yer aldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Köy Muhtarımız Abdullah ÖNCÜ, köyümüzü basın aracılığıyla tanıtma fırsatı buldukları için mutlu olduklarını ve bunun köyümüzün tanıtımına katkı sağlayacağını umduğunu söyledi.

Köyümüze yapılacak hizmetler ile ilgili de bilgi veren Muhtar ÖNCÜ, Büyükşehir yasası ile birlikte devam eden sürecin hizmet anlamında köyümüzün lehine işlediğini belirterek köyümüzün hakettiği hizmeti almasına vesile olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Eski okul binasının sosyal hizmet binası olarak kullanılması için gerekli girişimleri yaptıklarına dikkat çeken Muhtar ÖNCÜ, yapılacak tadilat ile hem çok amaçlı bir sosyal tesise sahip olacaklarını hem de bu tesisin köyümüzün imajına katkı sağlayacağını söyledi.

Kot hatası nedeniyle kısmi olarak sorun yaşanan kanalizasyon hattımızdaki problemin çözülmesi için KOSKİ ile bağlantıya geçtiklerini ve bu sorunun en kısa zamanda çözüme kavuşacağını umduklarını  dile getiren Muhtar ÖNCÜ, eksik kalan kilit parke taşı döşeme işlemlerinin de en kısa zamanda tamamlanması için çalıştıklarını söyledi.

Göreve geldiğinden bugüne kadar köyümüze yapılan hizmetlere katkı sağlayan başta Büyükşehir Belediyemiz ve İlçe Belediyemiz olmak üzere tüm katkı sahiplerine müteşekkir olduklarını söyleyen Muhtar ÖNCÜ, “İşimiz köylümüze hizmet etmek, işimizi en güzel şekliyle yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Mesaj yaz